JOGA V PRÁCI

Pre firmy a zamestnancov ponúkame možnosť cvičiť jogu u vás na pracovisku, vo forme ktorú si vyberiete. Nás tím Harmony štúdia vie služby prispôsobiť podľa vašej potreby alebo si vyberte z týchto služieb.

Office joga na pracovnej stoličke, pravidelne (napr. 1x týždenne)

Lekcie jogy u vás v práci priamo na stoličkách, bez potreby podložky, prezliekania sa a miesta na cvičenie. Prevedieme vás lekciou kde sa naučíte relaxačné techniky a cviky, ktoré vám pomôžu kompenzovať stres a napätie z práce. Krátkou pauzou venovanou joge zvýšite efektivitu a motiváciu. Na lekcii používame éterické oleje, zvuky tibetských mís a kalimby.

  • Lekcie jogy v priestoroch vašej firmy, pravidelne (napr. 1x týždenne)

Cvičíme na podložkách/jogamatkách. Lektor vás prevedie lekciou ZDRAVÝ CHRBÁT, ktorá má blahodarné účinky na celé telo, najmä však na chrbticu. Lekcie dopĺňame aromaterapiou, liečivými zvukmi tibetských mís, zvonkohier koši a kalimby. Aj vďaka tejto kombinácii, prežijete celkové mentálne i fyzické uvoľnenie. Cvičenie bude prispôsobené potrebám ľudí a pracovnému prostrediu.

  • Zaradenie lekcií jogy v Harmony štúdiu medzi zamestnanecké benefity

Doprajte vašim zamestnancom zažiť lekciu jogy priamo v príjemnom prostredí Harmony štúdia. Lekcie pripravíme na mieru pre celý tím, alebo malé skupinky. Jednorázovo na zoznámenie sa s jogou, alebo pravidelné lekcie jogy na mieru. Zameriame sa na kompenzáciu sedavého zamestnania, uvoľnenie stresu a napätia, relaxáciu a dýchanie, odstránenie bolesti chrbta a zlepšenie držania tela.

  • Zaradenie lekcií jogy do víkendových teambuilding akcií 

Lekcie jogy určené pre tímy kolegov, rozvíjajú súdržnosť tímu a tiež prispievajú k starostlivosti o zdravie a pohodu zamestnancov. Joga môže byť príjemné spestrenie programu a lekcie nemusia mať iba ukľudňujúci charakter. Na lekciách jogy sa naučíte cviky a techniky ktoré môžete používať aj v bežnom živote. Lekcie so zameraním kompenzovať sedavé zamestnanie, stres a napätie z práce, alebo jednoducho len urobiť niečo pre svoje zdravie.

  • Workshopy jogy, meditácie aromaterapie vo vašej firme

Ak rozmýšľate ako svojím zamestnancom spestriť program, vieme pre vás pripraviť prednášku o joge, meditačných technikách a ich benefitoch, arometerapii, fyziojoge, Tchi kungu. To všetko aj s praktickou ukážkou, ktorú vaši zamestnanci určite ocenia.

ZABEZPEČÍME PRE VÁS: certifikovaného lektora na ktorého sa vaši zamestnanci vždy budú tešiť, hudobné nástroje s ktorými lektor pracuje a ktoré navodia príjemnú atmosféru, aromaterapiu, hudbu, zapožičanie alebo zakúpenie podložiek/jogamatiek.

Spokojný zamestnanec je úspechom každej firmy.

 

Ak vás táto ponuka oslovila, kontaktujte nás a my vám zašleme cenovú ponuku.