O Harmony štúdiu

Harmony štúdio bolo založené v roku 2012 s cieľom vytvoriť priestor pre Vás, v ktorom sa budete cítiť ako doma, kde si oddýchnete, načerpáte novú energiu a plnohodnotne si zacvičíte.

V priestoroch sa venujeme predovšetkým rôznorodým druhom jogy, no organizujeme aj stretnutia, kurzy a workshopy na rôzne témy týkajúce sa pohybových aktivít a osobnostného rozvoja. Spolupracujeme s dulami, maľujeme mandaly, cvičíme tai-či a či-kung, tancujeme, meditujeme, ponárame sa do diskusií nielen o joge.

Jednotlivé lekcie sú vedené lektormi so svojimi jedinečnými osobnosťami a príbehmi o tom, ako sa dostali k joge. Niektorí v joge našli svoj domov pri hľadaní vnútorného pokoja či kompenzácie mentálneho vyťaženia prameniaceho z ich profesií. Iní svoje profesionálne životy zasvätili zdraviu a objavovaním tajov ľudského tela a psyché sa dopracovali k ich kombinácii, ktorú obsahuje aj joga.

Harmony štúdiom sa nesie príznačná levanduľová vôňa a vždy si u nás môžete vychutnať šálku teplého bylinkového čaju, ktorá zahreje na duši aj na tele. Veríme, že u nás nájdete pokoj, ktorý v dnešnom uponáhľanom svete tak veľmi chýba. Joga je cesta ako porozumieť sebe a druhým.

Harmony štúdio – miesto zastavenia sa, oddychu a načerpania energie.

Ste u nás srdečne vítaní.

Eva Jurčová

Zakladateľka Harmony studia

Vedomou prácou môžeme zmeniť nie len nastavenie tela, dychu a mysle, ale aj vnímanie sveta okolo seba. Som vďačná, že sa nám podarilo vytvoriť priestor plný pokoja, pre Vás. Tvorme si ho spoločne aj v našich srdciach a šírme lásku smerom von. Teším sa na stretnutia s vami

Postarajte sa o seba

V Harmony studiu sme pre Vás vytvorili priestor, kde sa môžete zastaviť, ponoriť sa do seba a pomocou cvičenia a relaxácie budovať pružnosť a silu tela a mysle. Joga je skvelým spoločníkom na ceste do týchto destinácií:
Fyzická výkonnosť

Vďaka komplexným cvikom joga rovnomerne trénuje flexibilitu, silu, výdrž, stabilitu, balans a správne držanie celého tela

Psychická odolnosť

Fyzické a dychové cvičenie preukázateľne napomáhajú odbúravať stres, úzkosť a udržiavajú pokojnú myseľ.

Predchádzanie zraneniam

Posilňovaním hlbokých svalov, stabilizačného systému rozpohybovaním kĺbov je telo odolnejšie voči akýmkoľvek nástrahám.

Energickosť

Joga dokáže rozprúdiť tie správne procesy v celom tele, čím zmierňuje únavu. Stimuláciou produkcie melatonínu zlepšuje kvalitu spánku.

Sebapoznanie

Joga je individuálne cvičenie, ktoré kombinovaním fyzického cvičenia, dychových a relaxačných techník otvára cestu k samému sebe.

Vyššia kvalita života

Všetky uvedené body tvoria synergiu a prispievajú tak k harmónii Vášho tela, mysle a ducha a rovnako tak k harmónii Vás a Vášho okolia.

0
Rokov skúseností
0
Skupinových lekcií týždenne
0
Lektorov
0
Typov lekcií
0
Odcvičených hodín