Shiatsu masážne terapie – harmónia tela a duše 

V dnešnom stresujúcom svete všetci hľadáme ostrovčeky pokoja a harmónie. Naše vnútro k nám prehovára signálmi tela, ktorým potrebujeme porozumieť. Harmónia znamená načúvať, pochopiť a konať v súlade so sebou samým.

Na tejto našej celoživotnej ceste môže byť Shiatsu terapia výborným sprievodcom a pomocníkom.

Má silný harmonizujúci účinok na telesnej a duševnej úrovni. Je aj výborným doplnkom k iným terapeutickým metódam a ku klasickej liečbe.

Shiatsu je japonská liečebná masáž. Spriechodňuje a harmonizuje tok energie v našom tele. Shiatsu doslovne znamená tlak prstom, ale využíva sa aj tlak lakťom, kolenom alebo chodidlom. Tlakom sa pôsobí na akupresúrne body a body na dráhach (meridiánoch), kadiaľ prúdi životná energia (KI), ktorá sa neustále premieňa. Stres, vyčerpanosť, nesprávne stravovanie, nedostatok aktivity sú malým príkladom, čo môže blokovať energiu v jej plynutí. To sa následne prejaví bolesťami hlavy, poruchami spánku, tráviacimi problémami, bolesťami chrbtice, kĺbov, svalov….

Shiatsu má výrazné harmonizačné účinky a pomáha pri odstraňovaní telesných a duševných príčin rôznych problémov a chorôb. Aktivuje samoliečebné schopností organizmu a je účinná pri obnovení zablokovaného toku životnej energie.

Súčasťou terapie môže byť tiež energetická liečba a očista.

  • klient je pri Shiatsu oblečený a leží na zemi na špeciálnej podložke
  • masáž je prevádzaná tlakom na energetické dráhy a akupresúrne body
  • masíruje sa celé telo v polohe na boku, na chrbte a na bruchu
  • trvanie masáže je 90 – 120 minút.

Cena masáže: 50 Eur

Masér Eduard Maguth
Objednávky telefonicky na: +421 948 006 656
V Harmony štúdiu masírujeme každý deň. Rezervujte si svoj termín a príďte si k nám oddýchnuť a zregenerovať